e2eunx25i2r6s0joa8iy

ساخت کاردستی گلدان با لامپ سوخته

گلدان

وسایل لازم :

دم باریک

لامپ سوخته

پایه آماده

گیاه برای داخل گلدان

شرح ساخت :

گام اول : برای ایمنی دست هایتان بهتر است برای شروع از دستکش استفاده کنید . با استفاده از دم باریک پولک فلزی ته لامپ را به آرامی جدا کنید  درته لامپ سوخته را شیاری ایجاد کنید و تنگستن وسط لامپ را به آرامی حرکت دهید تا کمی رها شود .

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

 گام دوم : به وسیله ی یک درفش فولادی در قسمت ته لامپ،  لایه فلز مشکی را سوراخ کرده وآن را بیرون بیاورید . مراقبب باشید به بدنه ی لامپ آسیبی نرسد و همچنین مراقب باشید تا در اثر فشار بین دست هایتان بدنه شیشه ای لامپ نشکند .

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

گام سوم : به وسیله دم باریک تنگستن رها شده را از بدنه لامپ  به آرامی و با احتیاط بیرون بکشید .

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

گام چهارم : برای پایه این گلدان زیبا هم می توانید از پایه های آماده موجود در بازار استفاده کنید و هم می توانید با ابتکار عمل از درب بطری – چند قطعه صدف یا  فلز یا هر شیئ دیگری استفاده کنید و پس از قرار دادن آن  در مکان خاص ، کمی آب درون بدنه لامپ بریزید و از گیاه طبیعی در گلدان ابتکاری خود استفاده کرده از کار دستی زیبایتان لذت ببرید . ما سعی کردیم مدل های مختلفی که شما می توانید از لامپ های سوخته و بدون استفاده منزلتان  بسازید را در تصاویر زیر نشان  دهیم در صورتی که شما طرح های ابتکاری دیگری از این نوع کار دستی بسازید خوشحال می شویم تصویر آن را برای ما از طریق نامه  الکترونیکی ارسال کنید تا در سایت با نام خود شما به نمایش گذاشته شود.

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

کاردستی گلدان

آموزش درست کردن گلدان با لامپ سوخته

منبع : نیک صالحی niksalehi.com

پیشنهاد کتابخانه کودک
نظرات

پاسخ دهید